Nabídka

Kuchyňské linky

Kuchyňské linky dodáváme od návrhu, přes výrobu až po montáž. Kuchyňská linka může být v různém provedení, které se dá vzájemně kombinovat (lamino, masív, dýha). Též dodáváme kuchyňské spotřebiče od renomovaných výrobců.

Kuchyňské linky vyrábíme v různých variantách a v té nejlepší kvalitě. Vždy se snažíme vyjít zákazníkovi vstříc.

Korpusy skříněk kuchyňských linek

Korpusy skříněk kuchyňských linek se většinou vyrábějí z lamina, které je z čelní hrany olepené ABS hranou o síle 2 mm a ostatní viditelné hrany ABS hranou o síle 0,5 mm. Korpusy kuchyňských linek dodáváme z dýhované DTD nebo z masivního dřeva. Tyto povrchy musí být opatřeny povrchovou úpravou, lakováním.

Dvířka kuchyňských linek

Dvířka kuchyňských linek se dodávají ve variantě fólie od tuzemských dodavatelů v různých profilech a odstínech a také v imitaci dřeva. Druhá varianta je výroba dvířek kuchyňských linek z masivního dřeva, které se mohou přimořit do vámi požadovaného odstínu a nalakovat. Kuchyňské linky dodáváme i s vestavěnými elektrickými spotřebiči všech známých značek.
Nabízíme také jídelní sestavy do jídelen a kuchyní, stoly a židle ze dřeva.

Sauny

Sauny montujeme na klíč dle vašich možností do předem připravených prostor. Stěny sauny jsou obloženy palubkami, které mohou být ze severského smrku a nebo lépe se hodící lípy, která dodá sauně příjemnou vůni.

Sauny ze dřeva montujeme na klíč dle vašich možností do předem připravených prostor. Stěny sauny jsou obloženy palubkami, které mohou být ze severského smrku nebo lépe se hodící lípy, která dodá sauně příjemnou vůni.

Pergoly a zahradní přístřešky

Pergoly a zahradní přístřešky vyrábíme na míru podle vašeho přání a požadavků. Konstrukci tvoří nejčastěji smrkové masivní dřevo pod označením KVH. Jsou to lepené hranoly, u kterých výrobce garantuje kvalitu podle normy spolu s vlhkostí, která se pohybuje kolem 15%. U takto zpracovaného dřeva se dále netvoří trhliny a je dostatečně proschlé na nátěr, u kterého nehrozí tvorba puchýřků a následné odlupování. Povrchovou úpravu provádíme venkovní napouštěcí lazurou s voskovým efektem, v různých odstínech. Střecha přístřešků může být vyrobena v několika možnostech, nejčastěji používanou jsou trapézové a vlnité desky z polykarbonátu v barvě čirá a bronz, dále mohou být použity komůrkové desky (polykarbonát) rovněž v barvě čiré a bronz. Třetí možností je pobití střechy palubkami nebo prkny na které se položí asfaltová krytina ve tvaru pasu nebo ve tvaru šindele. Kotvení pergol provádíme do zabetonovaných patek a zemních vrutů. Veškeré naše výrobky dodáváme s montáží.

Dveře

Dodáváme dveře vchodové a vnitřní. Vchodové dveře vyrábíme z masivního smrkového nebo dubového dřeva, v jakémkoliv provedení a  odstínu. Dveře vnitřní vyrábíme z masivního dřeva různého druhu. Nabízíme výběr různých tvarů a povrchové úpravy. Dveře mohou být osazeny do ocelové zárubně a nebo do častěji používané varianty spolu s obložkovou zárubní.

Okna

Okna dodáváme v provedení euro z lepeného třívrstvého hranolu z masivního dřeva různého druhu. Dále vyrábíme okna zdvojená a špaletová.

Schodiště

Vyrábíme samonosná schodiště z masivního dřeva různého druhu. Dále také obkládáme betonové schodiště, zase pouze masivním dřevem. Zábradlí může být soustružené, plaňkové a nebo v kombinaci s kovem.

Vybavení restaurací

Vyrábíme vybavení restaurací na zakázku. Týká se zařízení interiéru truhlářskými výrobky, jako jsou stoly, židle, lavice, obložení zdí, výroby barů a dalších interiérových doplňků dle přání zákazníka.

Nábytek

Nábytek vyrábíme na míru z masívu různých dřevin, lamina, dýhované dřevotřísky. Povrchovou úpravu provádíme kvalitními laky. Povrch výrobku můžeme také namořit do jakéhokoliv odstínu.

Vestavěné skříně

Navrhujeme a vyrábíme vestavěné skříně na míru podle dispozice bytu, kanceláře a jiných prostor. Vnitřek skříní lze individuálně uspořádat.

Repliky dveří a nábytku

Renovujeme starý a poškozený nábytek, kterému dodáme původní vzhled a funkčnost s ohledem na jeho stav a míru poškození.

Ostatní

Dále vyrábíme mnoho dalších interiérových i exteriérových doplňků ze dřeva. Velmi módní záležitostí jsou pergoly a altány pro venkovní využití. Dále vyrábíme i drobnosti, které od nás máte preofesionálně provedeny. Například psí boudu, králíkárnu, a jiné věci. Snažíme se vždy uspokojit přání zákazníka a vyjít mu maximálně vstříc.